Beta Grup Şirketleri ve Beta Pet Health

Beta Grup Şirketleri, 30 yıllık sektör tecrübesi ile inşaat, alüminyum dış cephe sistemleri, mobilya ve hayvan sağlığı alanlarında hizmet vermektedir. Beta Grup Şirketlerinin hayvan sağlığı alanında çalışan bölümü Beta Pet Health olarak; Unique Pet Food, TheraVet, Vet Prive ve Guupy markalarımızı Türkiye ve Dünya’ya sunmanın yanı sıra global firmaların veteriner ilaç ve aşı ürünlerini Türkiye’deki veteriner kliniklerine sunuyoruz. 2023 yılında Türkiye’de 2.000’den fazla veteriner klinigi satış noktamız, Dünya’da ise 10 ülkede distribütörümüz bulunmaktadır. Dünya’da ve Türkiye’deki yenilikleri takip ediyor, son teknoloji ile özenle ürettigimiz ürünlerimizi hayvan dostlarımızın sağlığı için peteveynler ile buluşturuyoruz.

30
+

Yıllık Tecrübe

50
+

Uzman Kadro

100
+

Ürün Çeşidi

Misyonumuz:

Veteriner hekimlere ve pet sahiplerine bilim odaklı ürünler ve yenilikçi çözümler sunmak için tutkuyla çalışıyoruz. İnsan ve pet ilişkisinin uzun süreli olmasına katkı sağlamak amacıyla sektörün tüm paydaşlarına kaliteli hizmet ve eğitim fırsatları sunmayı taahhüt ediyoruz. 

Vizyonumuz:

Tüylü dostlarımızın hayatlarına değer katarken; tüm pet sahiplerinin ve veteriner hekimlerin ilk akla gelen ve en güvenilir tercihi olmak.

Türkiye'deki Ofislerimiz